Kit Vizibilitate Fonduri EU
în Corabia
Kit Vizibilitate Fonduri EU, cu livrare în Corabia. Materialele de vizibilitate sunt ce trebuie să afișeze beneficiarul unui proiect finanțat: panou temporar cât durează lucrările, placă permanentă după finalizare, autocolante pe echipamente și afiș la sediu. Pentru un proiect cu cerințe definite, confruntă formatul și opțiunile produsului cu documentația pe care o ai. Informațiile obligatorii se verifică înainte de pregătirea graficii.
Corabia
lucrătoare
firmă sau PF

Întrebări Frecvente
Tot ce trebuie să știi despre comanda ta de kit vizibilitate fonduri eu în Corabia.
În cât timp ajung kit vizibilitate fonduri eu în Corabia?
În 2–4 zile lucrătoare, producție inclusă, prin curier DPD, la adresa ta din Corabia (județul Olt) sau la un locker / punct DPD. Termenul curge de la confirmarea comenzii și a graficii. Comenzile confirmate până la ora 15:00 într-o zi lucrătoare intră în lucru în aceeași zi.
Cât costă transportul în Corabia?
24 lei (40 lei pentru plăci rigide mai mari de 100 cm); gratuit pentru comenzile de la 500 lei. Costul exact apare în coș, înainte de plată.
Pot ridica personal comanda în Corabia?
Nu avem punct de lucru în Corabia; comenzile se trimit prin curier. La finalizarea comenzii poți alege un locker sau un punct DPD: pe hartă apar doar punctele în care încape coletul tău.
Cum pot plăti?
Cu cardul online, prin ordin de plată (transfer bancar) sau ramburs la curier, pentru comenzile de până la 300 lei.
Am nevoie urgent de kit vizibilitate fonduri eu în Corabia. Se poate mai repede?
Nu avem un serviciu de urgență separat: termenul standard este 2–4 zile lucrătoare. Ca să câștigi timp, trimite grafica gata de tipar și confirmă comanda până la ora 15:00 într-o zi lucrătoare. Dacă ai un termen fix (eveniment, inaugurare), scrie-ne pe WhatsApp înainte de comandă, ca să verificăm dacă îl putem respecta.
Primesc factură pe firmă pentru o comandă livrată în Corabia?
Da, emitem factură pentru persoane fizice, firme, PFA și instituții; datele de facturare le completezi la finalizarea comenzii.
Am un proiect finanțat în Corabia. De unde știu ce materiale trebuie să afișez?
Lista exactă e în manualul de identitate vizuală al programului și în contractul de finanțare. În configurator bifezi doar ce îți cere documentația; macheta o pregătim după manual și o aprobi înainte de tipar.
În cât timp ajunge un panou de proiect în Corabia?
Pentru Corabia, ca pentru restul țării, termenul este de 2-4 zile lucrătoare, cu tot cu producția; el curge de la confirmarea graficii.
Puteți livra panoul direct pe șantierul din Tudor Vladimirescu?
Da. Tudor Vladimirescu e la circa 6 km de Corabia, iar DPD livrează la orice adresă din țară, inclusiv la un șantier, dacă ai o adresă clară și o persoană de contact. Termenul rămâne 2-4 zile lucrătoare.
Pot plăti ramburs sau ridica plăcile dintr-un locker în Corabia?
Ramburs se poate plăti la comenzile de până la 300 lei; peste această sumă se plătește cu cardul sau prin ordin de plată. Panourile mari nu încap în lockere și vin la adresă, iar plăcuțele mici pot merge la un punct DPD.
Specificații Kit Vizibilitate Fonduri EU, comenzi din Corabia
Materialele de vizibilitate sunt ce trebuie să afișeze beneficiarul unui proiect finanțat: panou temporar cât durează lucrările, placă permanentă după finalizare, autocolante pe echipamente și afiș la sediu.
- Pentru PNRR, Programul Regional, AFIR, programe naționale și altele
- Panou temporar sau placă permanentă, din PVC sau Alucobond, în mai multe dimensiuni
- Afiș informativ A4, A3 sau A2 și seturi de autocolante pentru echipamente
- Comunicat de presă la începutul și/sau la finalul proiectului
Pașii comenzii
- Alegi dimensiunea sau formatul și materialul în configurator; prețul se calculează pe loc.
- Completezi în configurator titlul, codul și beneficiarul proiectului; macheta se compune după manualul de identitate vizuală al programului și o aprobi înainte de tipar.
- Plătești cu cardul, prin transfer bancar sau ramburs, la curier. Factura se emite pe persoană fizică sau pe firmă.
- Comanda ajunge în Corabia în 2-4 zile lucrătoare, prin curier, la adresă sau la un punct de ridicare.
Pentru ce se comandă
Kit Vizibilitate Fonduri EU se comandă de obicei pentru semnarea contractului de finanțare, recepția lucrărilor, dotări și echipamente cumpărate din proiect sau vizita de monitorizare.
Placa permanentă rămâne ani de zile pe fațadă; dacă vrei doar placa, o poți comanda și separat, pe Alucobond. Vezi plăci Alucobond în Corabia.
Produse în Corabia
Vezi toată gama de produse disponibile cu livrare rapidă.

Plăcuțe pentru camerele copiilor

Puzzle personalizat cu logo sau fotografie

Portrete spectaculoase pe canvas

Banner PVC (Frontlit)

Banner Blockout (Față-Verso)

Mesh publicitar (microperforat)

Afișe Hârtie

Autocolante Vinyl (Oracal)

Canvas pe Pânză (Tablouri)

Tapet Personalizat (Fototapet)

Roll-Up Banner (Retractabil)

Window Graphics (Folie Perforată)

Pliante (Broșuri)

Flayere (Fluturași)

Plexiglas (Metacrilat)

PVC Forex (Expandat)

Alucobond (Dibond)
Date despre Corabia
- Tip
- oraș
- Unitate administrativă
- Orașul Corabia
- Cod SIRUTA
- 125551
- Cod poștal
- 235300
- Populație (1 decembrie 2021)
- 12.804 locuitori
- Distanța până la Slatina
- ~74 km în linie dreaptă
- Firme înregistrate în Corabia
- 618 firme active; cele mai multe în: comerț, industrie prelucrătoare, construcții
Sursa: INS, SIRUTA 2026 · Sursa: INS, Recensământul 2021 · © OpenStreetMap contributors · Sursa: BazaDate, date la 2026-09-29
Despre comenzile din Corabia
Un șantier deschis în Corabia, un oraș port la Dunăre, în sudul județului Olt, începe de obicei cu un panou la poartă, cu datele lucrării scrise clar. Recensământul din 2021 a numărat în Corabia în jur de 12.000 de locuitori; pentru ei, panoul de la poarta unei lucrări e principala sursă de informații despre ea. La reabilitarea unei școli sau a unui dispensar, panoul temporar de la poartă e primul semn pentru localnici că lucrarea a început. În configuratorul de fonduri europene alegi programul, iar macheta pornește de la elementele cerute de manualul de identitate vizuală al acestuia. Ai nevoie de lămuriri despre ce trebuie să conțină panoul? Pagina de contact are datele echipei, iar pagina produsului răspunde la întrebările frecvente. De la confirmarea machetei până la livrare trec 2-4 zile lucrătoare, cu tot cu producția, prin curierul DPD.
Actualizat la 08.10.2026
Livrare în Corabia, județul Olt
- Termen
- 2–4 zile lucrătoare, producție inclusă (comenzile confirmate până la 15:00 intră în lucru în aceeași zi lucrătoare)
- Curier
- DPD, la adresa ta din Corabia sau la un locker / punct DPD ales la finalizarea comenzii
- Transport
- 24 lei (40 lei pentru plăci rigide mai mari de 100 cm); gratuit pentru comenzile de la 500 lei
- Plata
- Cu cardul online, prin ordin de plată (transfer bancar) sau ramburs la curier, pentru comenzile de până la 300 lei.
- Cod poștal
- 235300
- Distanța până la Slatina
- ~74 km în linie dreaptă
Aceleași reguli ca în coș: termenul și costul exact apar înainte de plată.
Alte produse cu livrare în Corabia
Prețuri „de la”, pe bucată, pentru mărimile cele mai cerute, calculate cu același motor ca în configurator (furnizorul nu este plătitor de TVA). Transportul se adaugă în coș.
PVC Forex în Corabia
- 100×50 cmde la 117,50 lei
- 100×70 cmde la 164,50 lei
- 100×100 cmde la 235 lei
Alucobond în Corabia
- 100×50 cmde la 222,50 lei
- 100×70 cmde la 311,50 lei
- 100×100 cmde la 445 lei
Pentru ce se comandă în Corabia
Corabia: oraș, 12.804 locuitori (RPL 2021), 618 firme active — pondere mare a firmelor din industrie.
- Comerț (214 firme): plăcuțe și panouri din PVC forex pentru spații comerciale. PVC Forex
- Industrie prelucrătoare (52 firme): plăcuțe și panouri din alucobond pentru hale și depozite. Alucobond
- Construcții (49 firme): panouri temporare și plăci permanente pentru proiectele finanțate. Kit Vizibilitate Fonduri EU
- Afiș FEADR pentru exploatație agricolă
- Firmă din PVC forex pentru magazin
- Placă permanentă pentru cămin cultural
- Plăcuțe Braille pentru clădiri publice
Sursa: BazaDate, date la 2026-09-29 · Sursa: INS, SIRUTA 2026 · Sursa: INS, Recensământul 2021
Kit Vizibilitate Fonduri EU și în orașele apropiate de Corabia
- Kit Vizibilitate Fonduri EU Turnu Măgurele29,6 km
- Kit Vizibilitate Fonduri EU Dăbuleni33 km
- Kit Vizibilitate Fonduri EU Caracal39,5 km
- Kit Vizibilitate Fonduri EU Drăgănești-Olt43,8 km
- Kit Vizibilitate Fonduri EU Roșiori de Vede54,2 km
- Kit Vizibilitate Fonduri EU Piatra-Olt68,9 km
- Toate localitățile din județ
Distanțe în linie dreaptă · © OpenStreetMap contributors
